Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen sør

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Som vanlig mange store hull i første innkjøring til Bokfinkvegen fra Lerkevegen (ved Br.Dal), skjer hver gang det har regnet litt.
    Bokfinkvegen sør
  • Svar: Hei! Vi er lei oss for at denne vegstubben er i dårlig forfatning. Foreløpig er det bare lapping som utføres, men vi håper å kunne få den inn på våre innvesteringsbudsjetter en av de nærmeste årene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle