Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langvenna, Hallingdal og Tamburkroken

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Lampene i de tre gatene har vært slukket i snart en måned.
    Langvenna, Hallingdal og Tamburkroken
  • Svar:

Se alle