Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttara stien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei! Lyset i puttara stien har ikke fungert på en ukes tid.
    Puttara stien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Beklager at det har tatt lang tid før utbedring er blitt foretatt. Veldig mye mørkt veglys samtidig og ressurser hos entreprenør har vært avgjørende. Dette skal være utbedret og skal lyse nå pr. 21.09.17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle