Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lensmann Jahnsens veg og omkringliggende veier

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Her har vært mørkt i halvannen uke ca....og vi lurer på om noe skal gjøres/ blir gjort med det snart? Det er utrygt å gå ute i stupmørke og det blir tidligere og tidligere mørkt nå. Vi har ikke fått noen info om at det skal arbeides med lys eller annet her heller. Mvh Linda Lillenes
    Lensmann Jahnsens veg og omkringliggende veier
  • Svar: Hei Viser til din melding vedr. mørkt veglys i øvre del av LJahnsens veg. Beklager at veglyset har vært borte så lenge. Det er ikke formidlet, men årsaken er at det måtte frakobles pga. montering av nytt veglys. Nye stålstolper er satt opp og vi håper at Laje entreprenør AS får montert armatur så snart som mulig.Det er purret på, men årsaken ligger i mengden av oppdrag. Beklager. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle