Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen og Ryllikvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hvorfor er det ingen gatelys som virker her? Har vært mørkt i mange uker ila sommeren, men nå er det høst og VELDIG mørkt.
    Utsiktsvegen og Ryllikvegen
  • Svar: Hei! Beklageligvis er det i øyeblikket unormalt mange gatelys i Kongsvinger som er ute av drift. For de områdene som er mørke, vil utbedringene bli igangsatt fra og med mandag 11. september noe som bekreftes av Laje Entreprenør AS som utfører denne jobben for Kongsvinger kommune. Det er foreløpig ikke mulig å si når arbeidet vil være ferdig da det er ulike årsaker til at gatelysene er mørke (forskjellig skadeomfang). Noen ganger kan feilen være lett å utbedre som skifte av lyspære eller sikring, mens i andre tilfeller kan det medføre omfattende feilsøking og gravearbeid. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle