Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald Strands veg 93

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hull i Norvald Strand veg rett utenfor Stantek pga. undergraving. Dette medfører at lastebiler må kjøre delvis utenfor veien og den er nå i ferd med å gi seg. Bør utbedres før det skjer en ulykke.
    Norvald Strands veg 93
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse! Dette er nå utbedret, og vil bli asfaltert til uka! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle