Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sofies gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Sofies gate: Store hull i asfalten.
    Sofies gate
  • Svar: Hei! Denne vegen ligger inne på lista over sentrumsoppgaver og har blitt eller vil bli utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle