Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konduktørveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mangler gatelys
    Konduktørveien
  • Svar: Hei! Vi er svært lei oss for at en del gatelys har vært mørke i perioder. For de områdene som fremdeles er mørke, vil vedlikeholdsarbeidet starte opp igjen fra og med mandag 11. september, noe som bekreftes av Laje Entreprenør AS som utfører denne jobben for Kongsvinger kommune. Det er foreløpig ikke mulig å si når arbeidet vil være ferdig da det er ulike årsaker til at gatelysene er mørke (forskjellig skadeomfang). Noen ganger kan feilen være lett å utbedre, og i andre tilfeller kan det medføre omfattende feilsøking og gravearbeid. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle