Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

FV 345

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Flere lamper som er mørke langs fv345 fra rundkjøringa på Austmarka om mot Holseter
    FV 345
  • Svar:

Se alle