Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Askeladdvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.09.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: I svingen til høyre før Askeladfvegen går inn i Bukkene Brusesveg er det en knekt lysmast. Denne har snart vært slik i snart et år. Mannen min har meldt dette tidligere, men ingenting skjer.. ..(innlagte koordinater i saken stemmer muligens ikke helt)
    Askeladdvegen
  • Svar: Hei Kongsvinger kommune er ansvarlig for veglyset her. Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). for lang tid tilbake. Beklager at det har tatt lang tid for å få utbedret dette. Laje entreprenør har dessverre ikke fått gjort dette enda. Vi håper å få det utbedret så snart som mulig. Det skulle vært gjort for lenge siden, vi beklager dette. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle