Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.08.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Før Kongeparets besøk i Kongsvinger den 14.6.17, ble Løkkegata gruset fra Rynningsgt og fram til innkjøringa til Kvinnemuséet, Løkkegt. 35. Dette ble meget bra, men dere "glemte" nok å gruse videre bortover gata hvor det etter hvert ble en masse store hull i. Jeg har nå fylt hullene med grus (0-16), og forventer at dere følger opp og kommer med et gruslass for den delen av gata som ikke ble gruset i juni.
    Løkkegata
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Løkkegata er kommunal frem til avkjøringen til nr. 38, men pga av stien vedlikeholder vi av og til hele strekningen. Vi skal se om vi får anledning mellom andre gjøremål til å legge på litt ekstra grus slik du foreslår. Takk for at du hjelper til med vegvedlikeholdet. Mbh Teknisk forvaltning

Se alle