Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

austmarkavn.399

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 14.08.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: gatelyset utenfor austmarkavn.399 har ikke virket på flere år
    austmarkavn.399
  • Svar:

Se alle