Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solvegen 21

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 09.08.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Mangler gatelys i 2 stolper i Solvegen 21
    Solvegen 21
  • Svar:

Se alle