Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

C.Larsmoensveg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 09.08.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys i deler av C.Larsmoensveg samt gangvei mot Konduktørveien har nå vært mørklagt i flere uker!
    C.Larsmoensveg
  • Svar:

Se alle