Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsveg / Valhallvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.08.2017
  • Kategori: Park/Grønt
  • Beskrivelse: Ugress må klippes, hindrer sikt til høyre i kryss Valhallvegen/Øvre Langelandsveg, ved utkjøring på Ø.L.vei
    Øvre Langelandsveg / Valhallvegen
  • Svar: Hei. Vi sjekker dette området etter at det vil bli utført kantslådd før skolestart. Mulig at vi må ta litt manuelt der også. Mvh KKEiendom

Se alle