Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.08.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelys på høyre side av Kongevegen lyser ikke. Gjelder stolpen mellom Kongevegen 2 og 4, samt stolpen ovenfor og nedenfor denne. Det lyser videre oppe i veien på venstre side. Trodde første det var "sommersparing", men nå er det mørkt om kvelden/natta.
    Kongevegen 2
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 33 eller uke 34. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle