Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

hjørnet Oberst Krebsgate Alfsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.08.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hei, meldte inn manglende gatelys 25. november i fjor her, og den ble rettet. Så gikk det tre uker, og gatelyset ble borte igjen. Jeg meldte det inn, men ingen ting har skjedd. Nå som det går mot mørkere kvelder, vil vi som bor i området, ha lys i gatelykta.
    hjørnet Oberst Krebsgate Alfsgate
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 33. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle