Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

øvre langelandsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.08.2017
  • Kategori: Park/Grønt
  • Beskrivelse: Er det mulig at kommunen kan hogge ned busker inntil vegen som står nede ved vegen nedenfor vårt hus i skrivervegen 25 c og hos nabo skrivervegen 25 b?
    øvre langelandsveg
  • Svar: Hei. Hvis disse står ned mot Øvre Langelandsveg, så er det Statens Vegvesen som er eier, så da må dere henvende dere til de. Mvh Park og Idrettsavdelingen

Se alle