Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.08.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Hvorfor er hele øvrebyen mørkelagt? Det er så mørkt i hele bydelen. Ikke et eneste gatelys som lyser. Det er mørkt om kvelden og det kan da ikke være trygt og bra når det er slikt. Lett for tyver og andre å bevege seg fritt rundt om kring. Det er ikke koselig å gå gatelangs her heller når det er så mørkt. Håper det gjøres noe med dette.
    Løkkegata 24
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 33. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle