Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røgdenvegen 249

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.08.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hvorfor blir det itte tatt kanslått?
    Røgdenvegen 249
  • Svar: Dette er vel Statens Vegvesens ansvar, så da må dere henvende dere til de. Mvh Park og Idrettsavdelingen

Se alle