Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen 13

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.08.2017
  • Kategori: Park/Grønt
  • Beskrivelse: Kommunens friområde mellom Bregnevegen og Blomstervegen gror igjen av høye busker og kratt. Dette har vært lovet fjernet flere ganger, og vi håper at noe skjer snart.
    Bregnevegen 13
  • Svar: Dette er planlagt i løpet av perioden oktober 2017 - april 2018. Med hilsen Park og Idrettsavdelingen

Se alle