Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.08.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Lysmast utenfor innkjøring til nr 2 er mørklagt!
    R M Olsen veg 2,2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 33 eller uke 34. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle