Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

2218 Lundersæter

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.07.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Alt gatelys er mørkt.
    2218 Lundersæter
  • Svar:

Se alle