Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hyttebakkstien/Øvre Badstuvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.08.2017
  • Kategori: Park/Grønt
  • Beskrivelse: Hei, Kan dere være snill å rydde friarealet Hyttebakkstien/Øvre Badstuvei? Her er det alt fra tett, høy krattskog til fullvoksne bjørker. Det har ikke vært ryddet her på mange år. På forhånd takk.
    Hyttebakkstien/Øvre Badstuvei
  • Svar: Vi vil se på dette i løpet av august. Med hilsen Park og Idrettsavdelingen

Se alle