Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Treanglen Gamle/ny Bæreiaveien og Blomsterveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.08.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Den 5. april skrev jeg en melding på Fiks nabolaget mitt. Problemet var sikten i dette krysset. Etter en stund fikk jeg svar om at dette skulle løses i løpet av våren og sommeren. Det er fortsatt ikke gjort noe med dette krysset Det er fortsatt like uoversiktlig. Så jeg spør når skjer det noe i denne saken??
    Treanglen Gamle/ny Bæreiaveien og Blomsterveien
  • Svar: Hei! Vi må bare beklage at vi ikke har hatt anledning til å prioritere dette. Som tidligere nevnt er det både kommunen og statens vegvesen som eier dette området slik at dette må foregå i fellesskap mellom oss. Så langt i år har vi prioritert vanlig kantslått særlig langs skoleveger. Dersom vi får anledning til det, skal vi se hva vi får til. Dette er såpass grovt at det må ta med grovere redskap. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle