Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tamburkroken 10

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 13.06.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Tredje gang siden dette er meldt inn siden februar/mars. Ennå ikke rettet på.
    Tamburkroken 10
  • Svar:

Se alle