Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nuggursvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Store høl i veien, med stokk i det ene, like før 60 sona mot Brandval.
    Nuggursvegen
  • Svar: Hei! Nuggursvegen er Fylkesveg, og dermed ikke kommunens ansvar. Ta kontakt med Statens vegvesen ved Brede Sillerud, tlf. 99527920. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle