Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gullivegen 22

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.05.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Skjev lyktestolpe. Dette meldte jeg om i fjor, med tilbakemelding om at dette ville bli utbedret i samme omgang som tilsvarende tilfeller i kommunen.
    Gullivegen 22
  • Svar:

Se alle