Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

øvre del av Bekkefaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Øvre del av Bekkefaret er fortsatt full av grus/støv etter vinteren. Nedre del er feid.
    øvre del av Bekkefaret
  • Svar: Hei, og takk for tilbakemeldingen! Vi har nå også feid denne delen av vegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle