Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærvn. 101

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Ved siste snøfall, ble det ryddet med traktor som brukte redskap som ødela asfalt og grøft som var tilsådd og blir klippet hver sommer
    Stærvn. 101
  • Svar: Hei! Beklager at vegen fikk skader, men slik dessverre av og til ved snøfall og at bakken har begynt å tine. En gledelig nyhet er derimot at vi skal masseutskifte og asfaltere den siste biten av vegen i løpet av året. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle