Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røde Korsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Vegen er svært dårlig, med hull og sprekker i asfalten
    Røde Korsveg
  • Svar: Hei! Dette er privat veg, og vedlikeholdes ikke av kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle