Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 38

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Bor i enden av Løkkegata, der det er grusvei. Ble lagt ekstra grus fra krysset Rynnings gate frem til Kvinnemuseet i uke 16. Men fra Kvinnemuseet og videre fikk vi ikke grus, her er det mye hull (!!), og det hjelper ikke bare å skrape veien. Forventer at dette tas nå snarest.
    Løkkegata 38
  • Svar: Hei! Vi er litt usikre på hva du mener, men for å være sikker skal vi foreta en befaring. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle