Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Winsnesgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Når man skal kjøre ut i _Storgata fra Winsnesgate, dekkes utsikten oppover Storgata av 3 stk Tujaplanter /hekk. Skaper farlige situasjoner.
    Winsnesgate
  • Svar: Hei! Vi påla eieren å fjerne flere Tujaplanter for et par år siden, noe som også ble gjort. Sikten ble da akseptabel. Vi skal foreta en befaring for å se om det er nødvendig med ytterligere tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle