Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre skogveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Beskrivelse: Hei. Vi i glåmlia trenger virkelig fartsdumper. Folk kjører som om det skulle vært en 60 sone. Det ble gjort asfaltarbeider her for en tid tilbake hvor dere skulle vurdere fartsdumper. Har dere kommet frem til en løsning på problemet? Dette er i høyeste grad en sikkerhet for oss som bor her. Tidspørsmål før det skjer noe her.
    Nedre skogveg
  • Svar: Hei! Det er flere løsninger på problemet, blant annet fartskontroll. Kommunen har enda ikke tatt stilling til om/når det skal etableres fartshumper Glåmlia. Går alt etter planen, blir trafikksikkerhetsplanen rullert i løpet av året, at da vil det også bli prioritert hvor det bør etableres fartshumper. Med hilsen Teknisk forvaltning

Se alle