Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajeveg mellom Hothallen og skøytebana

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Stort kumlokk mangler på gangveien på baksiden av Holthallen, mot skøytebana. Folk og dyr kan falle ned i.
    Tajeveg mellom Hothallen og skøytebana
  • Svar: Hei og takk for meldingen din! Tusen takk for din henvendelse! Umiddelbart etter at vi fikk din melding reiste vi ut og fikset dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle