Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.04.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: 4 stk gatelys lyser ikke.
    Austmarka
  • Svar: Hei Laje entreprenør AS (selskap utgått fra Eidsiva nett AS) har vært her og foretatt feilsøking. Feilen, hvorfor veglyset har blitt mørkt nå sist er funnet. Det er en kabelfeil mellom to master ned mot gangbrua over Sagåa. Disse veglysene er koblet fra for å få lys på alt det andre. Det må foretas oppgraving her. Dette vil bli gjort nå utpå våren. Vi beklager dette. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle