Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tamburkroken 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.04.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Ble meldt for en måned siden. Markeringen på kartet er fjernet uten at lyset er fikset.
    Tamburkroken 10
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra .Eidsiva Energi AS). Dette blir utbedret ved neste utbedringsrunde, men vi har ikke bestemt akkurat når det blir. Det blir i løpet av april-mai -17. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle