Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreia / Ny Bæreiaveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.04.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Treanglen mellom Gamle og nye Bæreiavei og Blomsterveien gror i gjenn. Når det nå vokser til med løv på trærne er det umulig å se biler som kommer fra Blomsterveien og som skal ut i nye Bæreiaveien. Det krattet som står på denne treanglen må derfor fjærnes.
    Gamle Bæreia / Ny Bæreiaveien
  • Svar: Hei! Vi skal få satt i gang beskjæring i vår/sommer. Både kommunen og Statens vegvesen eier deler av dette området. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle