Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glommengata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Det blåser opp mye svevestøv i Glommengata, som er plagsomt for vi som går til og fra arbeid. Kanskje tiden er inne til å koste gata?
    Glommengata
  • Svar: Hei og takk for din henvendelse! Det er tidligere enn vanlig, men vi skal prøve oppstart av gatefeiing til uka. God helg! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning Kongsvinger kommune

Se alle