Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulands vei, Roverud.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Der Erling Maulands vei starter er det en svær dump på tvers av hele veien. Dette medfører at veldig mange biler slår ned i asfalten med front spoilere/bunnpanner selv om de kjører veldig sakte. Senest i går lå det rester av en spoiler igjen ved dumpa. Denne dumpa har vært der i flere år, men men aldri så ille som nå. Kan det være en stikkrenne/overvanns rør som har røket? Litt asfalt i dumpa ville gjøre susen. Jeg trodde at de som asfalterte Roverud gata i fjor høst ville spandere litt asfalt der, men det ble ikke gjort. Er det noen som kan se på dette.Jeg selv prøver å kjøre litt på skrått over dumpa hvis trafikken tillater det for da slår ikke bilen nedi.
    Erling Maulands vei, Roverud.
  • Svar: Hei! Dette vil bli utbedret til uka. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle