Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

langelandsfaret 19

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: nedsunket fartsdump
    langelandsfaret 19
  • Svar: Hei! Entreprenøren har fått varsel om å utbedre skaden etter graving i vegen. (Vannlekkasje). Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle