Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Østre Solørveg foran Lundeby Nor huset.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Vært borte en stund. Blir så mørkt på gangstien.
    Østre Solørveg foran Lundeby Nor huset.
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Statens vegvesen som har ansvar for veglyset her langs Østre Solørveg, E-16. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle