Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Austmarka turpromenad

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: 2 stk lamper er mørke langs turpromenaden.
    Austmarka turpromenad
  • Svar: Hei Melding er sendt til Laje entreprenør (selskap utgått fra Eidsiva). De har gjort feilsøking på veglyset langs Åbogenvegen. Det er funnet kabelfeil mellom 2. og 3. mast på gangsti nedover mot gangbrua over Sagåa. Disse to lampene er koblet ut nå for at det andre skal lyse. Det må foretas oppgraving for retting av kabelfeilen. Dette blir gjort senere utpå våren når telen har gått. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle