Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Åbogen vegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 12.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Gatelysene har slukket igjen.Ca 10 lamper har slukket.
    Åbogen vegen
  • Svar:

Se alle