Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Stort hull i krysset/innkjøring til Kongevegen mot Lierrasta, og videre oppover veien. Flere hull i veien mot Vennersberg skole også.
    Kongevegen
  • Svar: Hei, og takk for din henvendelse! Beklager seint svar, men hullene i vegen ble lappet! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle