Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tiurvegen/Orrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Hei, Behov for strøing på Langerudberget Spesielt i vegkrysset Orrevegen/Tiurvegen hvor det også er en forhøyet fotgjengerovergang og i krysset ut mot Kongevegen
    Tiurvegen/Orrevegen
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse! Vi beklager seint svar, men vi ble nødt til strø hele sentrum de dagene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning

Se alle