Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tamburkroken 10, Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 04.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Slukt lampe innerst i gata.
    Tamburkroken 10, Kongsvinger
  • Svar:

Se alle