Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.03.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Beskrivelse: Øvre Langelandsvei er mørk på strekningen mellom Storgata - Langelandskole
    Øvre Langelandsvei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Dette er utbedret 02.03 og skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning

Se alle