Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstuveg/Sidselrudstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Dype spor i veibanen grunnet at det ikke har vært måkt snø etter siste snøfall. Er vanskelig om mulig umulig å møte andre biler. I tillegg skraper det i kanalen på bilen for oss som ikke har SUV. Må skrapes!
    Øvre Badstuveg/Sidselrudstien
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Det kom snøfall like etter dette, og da ble vegen brøytet/høvlet. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle