Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve stokkes vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Beskrivelse: Veien er veldig sporene pga de ikke kan brøyte før det er 7cm snø. Dette baller på seg og blir verre og verre, nå er det vanskelig å legge seg til siden når man møter biler, hvis det regner blir det veldig stor vannplaning. Har også sett barnevogner/rullestoler som må trille i veien fordi fortauet ikke er brøytet. Her kommer det til å smelle en dag hvis det ikke blir gjort noe med, og det burde blitt ordnetmed tanke på barnehage og skole ved siden av veien.
    Trygve stokkes vei
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Denne vegen ble høvlet like etterpå. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting

Se alle